را سریال پروانه پروانه متین ستوده سارا بهرامی

را: سریال پروانه پروانه متین ستوده سارا بهرامی الهام چرخنده سپیده خداوردی شبکه افق

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خبر غیرمستقیم پومپئو، تلاش جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران بود / فایننشیال تایمز

روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی با اشاره به تشریح استراتژی تازه آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران بعد از برجام، خواسته‌های مطرح شده است را کاملا غیرمنطقی توصی

خبر غیرمستقیم پومپئو، تلاش جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران بود / فایننشیال تایمز

فایننشیال تایمز: خبر غیرمستقیم پومپئو، تلاش جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران بود

عبارات مهم : ایران

روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی با اشاره به تشریح استراتژی تازه آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران بعد از برجام، خواسته های مطرح شده است را کاملا غیرمنطقی توصیف کرد و آن را نوعی تلاش جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران دانست.
به گزارش ایسنا، روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی در رابطه با استراتژی تازه آمریکا بعد از برجام در قبال ایران، نوشت: مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا در حالی 12 درخواست خود را از کشور عزیزمان ایران مطرح کرد و آنها را شروط بسیار پایه ای توصیف کرد که غیرمنطقی نیستند و بسیاری از تحلیلگران نظر دیگری دارند.

پمپئو درخواست های خود را در چارچوب دستیابی به یک توافق بسیار جامع تر و با نشانه دریافت امتیازات بسیار گسترده از کشور عزیزمان ایران در ازای توافقی تازه و برقراری روابط اقتصادی و دیپلماتیک قرار داد.

خبر غیرمستقیم پومپئو، تلاش جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران بود / فایننشیال تایمز

اما تحلیلگران به توصیه ای دیگر در مورد اصرار دولت ترامپ جهت اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران همه چیز خود را از غنی سازی اورانیوم گرفته تا سیاست خارجی خود عوض کردن دهد، اشاره می کنند و آن تلاش دولت ترامپ جهت عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران هست. در حالی که پومپئو در سخنان خود به طور براق از عوض کردن حکومت صحبتی نکرد خواسته های او آنچنان غیرمنطقی بود که بسیاری سخنان او را نوعی تلاش غیرمستقیم جهت عوض کردن حکومت کشور عزیزمان ایران می دانند. در حالی که دونالد ترامپ در طول کارزار انتخاباتی اغلب انتقادهای خود را متوجه توافق هسته ای می کرد، بعد از تکیه بر کرسی کاخ سفید در واقع همه کارها کشور عزیزمان ایران را از جمله سیاست داخلی و سیاست خارجی مورد انتقاد قرار داده است.

پومپئو وزیر خارجه و جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ سابقه طولانی مدتی در حمایت از عوض کردن حکومت در کشور عزیزمان ایران دارند. نت پرایس، افسر پیشین شرکت سیا که به عنوان مشاور خاص باراک اوباما فعالیت داشته است در این باره می گوید که دولت ترامپ خواسته هایی بسیار غیرممکن را مطرح کرده است.

روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی با اشاره به تشریح استراتژی تازه آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران بعد از برجام، خواسته‌های مطرح شده است را کاملا غیرمنطقی توصی

پومپئو عصر روز دوشنبه در یک صحبت طرح جدیدی را جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران تشریح کرد که در آن از کشور عزیزمان ایران خواسته شده است است تا برنامه موشکی خود را متوقف سازد، به بازرسان بین المللی اجازه دسترسی به همه سایت های موجود را بدهد، از حمایت حزب الله دست بردارد و به علاوه شهروندان آمریکایی زندانی در کشور عزیزمان ایران را آزاد کند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs